תחומי עיסוק

התחומים השונים בהם משרדינו נותנים שירות

ייצוג בפני בית דין משמעתי

למשרדנו ניסיון רב שנים בייצוג בפני בתי הדין השונים למשמעת של עובדי המדינה על רשויותיה השונות, לרבות בית הדין למשמעת של משטרת ישראל וייצוג וליווי שוטרים בפני המחלקה לחקירות שוטרים במהלך כל שלבי החקירה וההעמדה לדין משמעתי או פלילי. למשרדנו ניסיון רב בייצוג שוטרים בפני ראש אגף משאבי אנוש (ראש אמ"ש) במסגרת הליכי שימוע טרם הרחקה משירות במשטרת ישראל.

עבירות רכוש

תחום עבירות הרכוש הוא תחום רחב ביותר שכולל עבירות רכוש "קלאסיות" כדוגמת גניבה או התפרצות, אך בשנים האחרונות ניתן לזהות התפתחות של תחום זה גם בעבירות שמבוצעות באמצעות מחשבים באמצעים מתוחכמים כדוגמת הונאות בכרטיסי חיוב ועבירות באינטרנט. בכל הנוגע לחשדות או לחקירה שמתרחשת בתחום זה, קיימת חשיבות רבה מאוד להיוועץ בעורך דין שבקי בהתפתחות תחומים אלה, לשם השגת ייצוג מיטבי והבטחת זכויות הנחקר או המואשם.

עבירות מין

תחום עבריינות המין במדינת ישראל יכול לנוע החל מעבירות חמורות שבספר החוקים כדוגמת אונס ועד לעבירות חמורות פחות כדוגמת מעשה מגונה או הטרדה מינית. ייצוג עבריינות מסוג זה דורש את הכרת התחום לעומקו, ועל כן כל אדם שנחקר, חשוד או מואשם, זכאי לקבל ייצוג משפטי ראוי בכל שלבי ההליך לצורך הכרת זכויותיו. חשוב לזכור ולדעת כי הליווי המשפטי שמתקבל הוא סודי ודיסקרטי לחלוטין. למשרדנו ניסיון רב ומוכח בייצוג בתיקי מין מהקלים ועד למורכבים ביותר עם דוגמאות רבות להצלחה בכל שלבי ההליך, החל משחרורים ממעצר ועד לזיכויים בתיקים חמורים ומורכבים.

עבירות תעבורה חמורות

תחום דיני התעבורה דורש מיומנות והכרת הדין במיוחד בכל הנוגע לעבירות התעבורה החמורות, לצורך הכרת מלוא הזכויות ואפשרויות הפעולה המשפטיות בנוגע לאישום בתחום זה. יש להסתייע בעורך דין בעל ניסיון בייצוג בתחום זה. למשרדנו ניסיון רב ביותר בייצוג במגוון תיקי תעבורה, ביניהם תיקים של נהיגה בשכרות ותחת השפעת סמים, גרימת תאונות דרכים, נהיגה ללא רישיון נהיגה ונהיגה בזמן פסילה. תחום עבירות התעבורה הוא רחב ומגוון ורק עורך דין בעל ניסיון וידע נרחב בתחום יוכל להשיג עבורכם את התוצאה המיטיבית ביותר.

ייצוג נושאי משרות ציבוריות

נושאי משרות ציבוריות עשויים לעיתים למצוא עצמם חשודים בעבירות פליליות ואף בעבירות משמעת בנוגע לפעולות שביצעו במסגרת מילוי תפקידם. משרדנו בנוסף לתחומי התמחותו אך מעניק מענה וייצוג לבעלי משרות ציבוריות וזאת הן במסגרת חקירה פלילית והן במסגרת הליכי משמעת. למשרדנו ניסיון רב בייצוג נושאי משרות ציבוריות, לרבות ייצוג עובדי וראשי רשויות מוניציפליות ועובדי מדינה שונים ובכירים ביותר.

משפט צבאי

לעורך הדין חן הולנדר אישור רשמי לשמש סניגור צבאי בפני בתי הדין הצבאיים השונים. למשרדנו ניסיון רב ומוכח בייצוג חיילים, אנשים קבע, קצינים ואזרחים עובדי צה"ל בכל חקירה ועבירה שבתחום הצבא, לרבות טיפול בסוגיות צבאיות שונות המתגלות כתוצאה מביצוע עבירות בתחומי הצבא ובהן ייצוג מול הועדות השונות והסדרת מעמד מול רשויות הצבא.

תיקי רצח והריגה

רצח והריגה הם מהעבירות מהחמורות שבספר החוקים. מטבע הדברים הרשעה בעבירות אלו עשויה להוביל לענישה חמורה ביותר שיכולה אף להגיע למאסר עולם חובה. אדם אשר חשוד או נאשם בעבירות אלו, טוב יעשה אם יקבל ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי מעורך דין מנוסה שאף ייצג בעברו בתיקים בעבירות דומות ומכיר את שינויי החקירה העוסקים בתחום זה וההלכות המשפטיות השונות שיש בהכרתן כדי האפשרות לשנות דרמטית תוצאת משפט בעבירות מסוג זה. למשרדנו ניסיון בייצוג בעבירות חמורות אלה והכרה מלאה של כל נבכי יסודות העבירות וההלכות השונות.

עבירות סמים

עבירות הסמים בעידן המודרני מתבצעות במגוון רחב של אמצעים ושיטות, וכך גם מתפתחות שיטות חקירה שבודקות אם עבירות אלה בוצעו. עבירות מתחום הסמים יכולות להוביל לענישה מחמירה ואין להקל בהן. לעבירות אלה יש מדרגים שונים של חומרה בהתאם להגדרות החוק, ועל כן חשוב להכיר דקויות אלה ולהיעזר בעורך דין מנוסה בתחום עבירות הסמים בנוגע לכל הסתבכות בעבירות אלה, כבר מהשלבים המוקדמים.

צווארון לבן ופשיעה כלכלית

עם חקיקת חוקים שנועדו להילחם בפשיעה הכלכלית והקמת גופי חקירה מקצועיים לשם חקירת עבירות אלה, קיימת בשנים האחרונות אכיפה ממשית של עבירות מתחום עבירות הצווארון לבן. אנשים נורמטיביים רבים ובעלי מקצועות מכובדים ובכירים עשויים למצוא עצמם בחדרי חקירות ואף נאשמים בכתבי אישום חמורים. תחום פשיעה זה, על כל רבדיו השונים, דורשהכרה, מיומנות וניסיון מוכח לשם מתן ייצוג וליווי יעיל ומקצועי כבר משלבי החקירה. פנייה לעורך דין הבקי בתחום זה היא בגדר חובה לכל מי שמוצא עצמו מסתבך בעבירות מתחום זה.

מעצרים

נושא המעצרים הוא עולם משפטי שלם המצריך ניסיון רב והכרה של כל הליכי המעצר השונים על כל שלביו. פנייה לעורך דין פלילי מנוסה בשלב המעצר יכולה לעשות את השינוי ואף להוביל לשחרור מן המעצר בהקדם. יש לזכור כי מטבעו שלב המעצר אינו צפוי ועל כן חשוב לקבל מענה בכל שעה שבה נזקק העצור לעזרה. למשרדנו הזמינות המלאה לטפל בנושאי מעצר על כל שלביו וחשוב מכך, ניסיון עשיר ביותר ורב שנים בייצוג וליווי עצורים רבים ביותר במגוון עבירות פליליות, קלות כחמורות.

נהיגה בשכרות

עבירות נהיגה בשכרות ובהשפעת סמים נושאות בצידן עונש מינימלי של פסילת רישיון נהיגה לשנתיים. הרשעה בעבירה זו עשויה להוביל לפסילת רישיון הנהיגה לתקופה ארוכה מכך ולעונשים נלווים. בחינה מקצועית של חומר החקירה שנאסף בנוגע לאישום בעבירה זו עשויה להטות את הכף בצורה דרמטית ולהוביל לסיום התיק בתוצאות טובות.

מחיקת רישום פלילי

כל אדם במדינת ישראל זכאי לבקש ממשטרת ישראל להנפיק לו גיליון רישום פלילי. גיליון זה מכונה לעיתים בסלנג כ- "תעודת יושר". מדובר בגיליון שבו נרשמות הרשעות קודמות של אדם שעמד לדין והורשע במסגרת ההליך שלגביו נשפט ורשומים בו גם תיקים שנסגרו ואף כאלה שעדיין תלויים ועומדים וממתינים להחלטה. אך אין כל חובה לחיות לנצח עם רישום שכזה וניתן בהחלט לפעול לשם ביטולו. למשרדנו ניסיון רב מאוד בביטול רישומים פליליים שונים, ביניהם הרשעות פליליות ואף תיקים סגורים. הרישום הפלילי עשוי לגרום "לבעליו" לנזקים רבים במהלך החיים, לעגמת נפש רבה ולדימוי עצמי נמוך, ושלא בצדק! פנייה אל משרדנו בעניין רישום פלילי תמחיש עבורכם עד כמה מהיר וקל הטיפול בנושא, כך שאין כל חובה "להשלים" עם קיומו של רישום פלילי מכל סוג.

עבריינות סייבר

למשרדנו ניסיון ומקצועיות בייצוג בתיקים פליליים העוסקים בעבירות פליליות מתחום הסייבר. ניסיון המשרד כולל הכרת התחום על סוגיותיו השונות והבנה רבה בתחומי עבירות המבוצעות במרשתת, לרבות חיקורי דין ועבירות בינלאומיות. בנוסף ובמקרים המתאימים נעזר המשרד בייעוץ וליווי של מומחים מהטובים ביותר בתחום הסייבר על כל היבטיו השונים.

אתם לא לבד.

צרו קשר עוד היום עם עו"ד הולנדר, ותקבלו שירות מקצועי ודיסקרטי.