אודות

עו"ד חן הולנדר

מנהל תיקים פליליים רבים, ביניהם גם פרשות שזכו לקבל סיקורים תקשורתיים רחבי היקף. כמו כן ברשותו ניסיון עשיר בייצוג עצורים רבים בכל שלבי המעצר. לזכותו עומדות הצלחות רבות של שחרורים ממעצר, גם במקרים שבהם מדובר בעבירות חמורות ביותר.

רקע אקדמי

עו"ד חן הולנדר בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) שסיים בהצטיינות. כבר בתחילת דרכו, עוד בשלב לימודיו באקדמיה, התמקד עו"ד הולנדר בחקר תחום המשפט הפלילי וכחלק מכך נטל חלק פעיל בחטיבה למשפט פלילי ולקרימינולוגיה, בראשותו של הפרופסור הידוע בתחום המשפט הפלילי במדינת ישראל – פרופ' בועז סנג'רו. פרופ' סנג'רו גם העניק לעו"ד הולנדר תעודת הצטיינות בזכות הישגי לימודיו.

התמחות והסמכה

לאחר שסיים את לימודיו באקדמיה התמחה עו"ד הולנדר במשרד בוטיק בעיר ירושלים ולאחר הסמכתו כעורך דין בשנת 2012, החל הולנדר בדרכו העצמאית ובבניית המשרד המצליח בראשו הוא עומד כיום.

חשיפה תקשורתית וניהול תיקים מורכבים

זמן קצר לאחר תחילת דרכו כעורך דין, הוא התפרסם כמי שמטפל בתיקים פליליים חמורים ומורכבים. בזכות זאת, הוא נבחר מטעם חדשות 10 להימנות ברשימת עורכי הדין המובילים והמשפיעים שבעיר ירושלים, לצד עורכי דין מהוותיקים ביותר בעיר.

עו"ד הולנדר ידוע כמי שטיפל בשנים האחרונות בחלק מהפרשות החמורות והמתוקשרות ביותר בארץ, במגוון רחב של עבירות ונושאים שונים. בין היתר, הוא טיפל בפרשות הזכורות הבאות:

כיום ניתן למצוא בין לקוחותיו של עו"ד הולנדר אנשי עסקים ואנשי ציבור בכירים שונים שמשפטם מתנהל.

הישגים משמעותיים

מעבר להצלחות הספציפיות בתיקים השונים, עו"ד הולנדר נטל ונוטל חלק ביצירת הלכות משפטיות שונות כחלק מייצוגו בתיקים השונים וזאת בתחומי משפט שונים המשפיעים באופן רוחבי על תחום המשפט הפלילי בכללותו.

ייצוג מקצועי ודיסקרטי לכל אדם

עו"ד חן הולנדר חרט על דגלו להתמחות במשפט הפלילי להתעמק בתחום משפט ספציפי זה, על מנת לייצג את לקוחותיו במקצועיות רבה וללא פשרות, תוך הכרת כל נבכי העולם הפלילי, הכרת גופי החקירה, רשויות התביעה ובתי המשפט. כל זאת – כדי להעניק ייצוג מקצועי, הולם, אמין ודיסקרטי לכל אדם המוצא עצמו מסתבך בפלילים.

מעורבות פעילה בלשכת עורכי הדין

עורך דין חן הולנדר פעיל בועדות המקצועיות של לשכת עורכי הדין ומכהן בתפקידים הרשמיים הבאים: סגן יושב ראש הפורום הפלילי הארצי, ממלא מקום יושב ראש ועדת נוער ארצי וממלא מקום יושב ראש פורום פלילי וגישור בועד מחוז ירושלים של לשכת עורכי הדין.

אתם לא לבד.

צרו קשר עוד היום עם עו"ד הולנדר, ותקבלו שירות מקצועי ודיסקרטי.